Natječaji za posao u Belovaru

//Natječaji za posao u Belovaru
Natječaji za posao u Belovaru 2021-02-01T10:36:09+01:00
image_pdfimage_print

ELEKTRIČAR/ELEKTRIČARKA

Poslodavac: MASSIVE LUMBER d.o.o.
Mjesto rada: Belovar, Zagrebačka županija
Broj traženih radnika: 1
Rok za prijavu: neograničeno (trajni natječaj)

KARAKTERISTIKE ZAPOSLENJA:

  • na neodređeno vrijeme
  • puno radno vrijeme
  • bez smještaja
  • naknada za prijevoz u cijelosti

UVJETI:

  • potrebna zvanja: završeno obrazovanje smjera električar/elektrotehničar/tehničar za elektroniku/mehatroničar
  • radno iskustvo minimalno 1 godinu na istoj poziciji
  • položen vozački ispit B kategorije
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • odgovornost, pouzdanost, točnost, motiviranost, fleksibilnost, spremnost na timski rad i rad u dinamičnom okruženju

OPIS POSLA:

  • održavanje industrijske i pogonske opreme
  • vođenje evidencije o izvršenim radovima
  • izrada elektro-razvodnih ormara
  • montaža elektroinstalacija

Vaš motivacijsko pismo i životopis molimo dostavite na adresu: Požgaj Grupa, Dravska ulica 40, Veliki Bukovec, 42231 Mali Bukovec, s naznakom “za natječaj” ili na e-mail posao@pozgaj.com.
Osobni dolazak na adresu Massive Lumber d.o.o., Varaždinska 22, 10363 Belovar uz najavu na telefon 042/406-671.