Natječaji za posao u Donjem Miholjcu

//Natječaji za posao u Donjem Miholjcu
Natječaji za posao u Donjem Miholjcu 2021-02-01T10:34:08+01:00
image_pdfimage_print

VODITELJ/VODITELJICA PROIZVODNJE

Poslodavac: MASSIVE LAMELLAS d.o.o.
Mjesto rada: Donji Miholjac, Osječko-baranjska županija
Broj traženih radnika: 1
Rok za prijavu: neograničeno (trajni natječaj)

KARAKTERISTIKE ZAPOSLENJA:

  • na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • puno radno vrijeme (u prijepodnevnoj smjeni)
  • rad na jednom mjestu
  • bez smještaja
  • naknada za prijevoz u cijelosti

UVJETI:

  • potrebna zvanja: najmanje viša ili prvostupanjska razina obrazovanja tehničkog usmjerenja
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje njemačkog jezika (nije uvjet)
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • položen vozački ispit B kategorije
  • radno iskustvo min. 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • iskustvo u koordiniranju i upravljanju timovima
  • izražene komunikacijske i voditeljske vještine
  • odgovornost, analitičko razmišljanje, samostalnost, posvećenost radu, visoka motiviranost, fleksibilnost, spremnost na timski rad i rad u dinamičnom okruženju

OPIS POSLA:

  • upravljanje ljudskim i tehničkim resursima u proizvodnom pogonu
  • vođenje i organiziranje proizvodnje te kontrola radnika
  • planiranje rokova isporuke
  • nadzor proizvodnog procesa i tehnologije
  • organizacija i usklađivanje proizvodnje u suradnji s pripremom proizvodnje poštujući tehnološki postupak
  • planiranje proizvodnje na osnovu radnih naloga, praćenje plana i dinamike proizvodnje
  • organizacija tehnoloških procesa prema pisanim radnim postupcima za izradu pojedinih proizvoda unutar proizvodnje i njezinih organizacijskih cjelina
  • praćenje dinamike proizvodnje po pojedinom radnom nalogu uz izvještavanje rukovodstva
  • organizacija nadzora procesa (održavanje radnih strojeva i pribora u radnom stanju)
  • izrada godišnjeg plana proizvodnje u suradnji s direktorom proizvodnje
  • kontrola rada radnika uz vođenje evidencije o njihovom radnom vremenu u proizvodnji
  • održavanje visokih standarda zdravlja i sigurnosti radnika
  • drugi poslovi po nalogu direktora
  • ostali pomoćni poslovi u proizvodnji

Vaš motivacijsko pismo i životopis molimo dostavite na adresu: Požgaj Grupa, Dravska ulica 24, Veliki Bukovec, 42231 Mali Bukovec, s naznakom “za natječaj” ili na e-mail posao@pozgaj.com.
Osobni dolazak na adresu Massive Lamellas d.o.o., Vukovarska ulica 140, Donji Miholjac uz najavu na telefon 042/406-671.

RADNIK/RADNICA U DRVNOJ PROIZVODNJI

Broj traženih radnika: 3

  • na određeno (zbog povećanog opsega posla) uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
  • puno radno vrijeme u 2 ili 3 smjene

UVJETI:

  • potrebna zvanja: najmanje završena osnovna škola
  • radno iskustvo nije potrebno
  • odgovornost, pouzdanost, točnost, motiviranost, fleksibilnost, spremnost na timski rad i rad u dinamičnom okruženju

OPIS POSLA:

  • rad na stroju za obradu drva
  • sortiranje i prenošenje elemenata